+++ ДОБРОДОЈДОВТЕ НА СТРАНАТА НА САРА ТРАВЕЛ; !!! АКТУЕЛНИ ПОНУДИ !!!
Дома Контакт
САРАТРАВЕЛ

Адреса:
11 октомври бр.24
Скопје
Македонија
1000
Македонија

E-пошта: Оваа e-mail адреса е заштитена од spam bots, треба да ви е вклучен JavaScript за да ја видите.
телефон: +389 2 3233060
Факс: +389 2 3222550
Број на мобилен телефон: +38978363928
http://www.saratravel.com.mk

 

Превод

Macedonian Bulgarian Croatian Danish Dutch English French German Greek Italian Portuguese Russian Serbian Slovak Spanish

Пребарај

   atam logo w 

 

        

Анкета

Каде ова лето ?
 

Кој е онлајн

Има 3 гости присутни

.

МОЖНОСТ ЗА ПЛАЌАЊЕ СО : visa-1   maestro   mastercard